حسن رهنماییان: تيم پرورش اندام ايران بطور قطع بر سکوي اول آسيا مي ايستد

قهرمان قهرمانان پرورش اندام آسيا ابراز اطمينان کرد: تيم جمهوري اسلامي ايران در چهل و چهارمين دوره رقابتهاى پرورش اندام قهرماني آسيا بطور قطع بر سکوي اول خواهد ايستاد.

چهل و چهارمين دوره رقابت هاي پرورش اندام و دومين دوره رقابت هاي "بادي کلاسيک" قهرماني آسيا از 11 مرداد ماه جاري به مدت يک هفته در سالن 12 هزار نفري مجموعه ورزشي آزادي تهران برگزار مي شود.
"حسن رهنماييان" روز يکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ايرنا افزود: اعضاي تيم ملي پرورش اندام کشورمان نسبت به رقابت هاي سال گذشته که به قهرماني ايران در کشور تايلند انجاميد از شرايط و آمادگي بهتري برخوردارند و بي ترديد اين افتخار تکرار خواهد شد.
وي که عنوان قهرمان قهرمانان رقابت هاي سال گذشته قهرماني آسيا را در کارنامه دارد به آمادگي مطلوب خود براي حضور در رقابت هاي آسيايي تهران اشاره و اضافه کرد: با تمرينهاي منظمي که بطور مستمر داشته ام اميدوارم بازهم در اين دوره عنوان قهرمان قهرمانان را کسب کنم.
نفر سوم پرورش اندام جهان با يادآوري اينکه پرورش اندام مظلوم‌ترين ورزش ايران است اظهار داشت: برخي ورزشکاران پرورش اندام افرادي هستند که در رسانه‌ها هيچ نامي از آنها نيست.
رهنماييان افزود: ورزشکاران پرورش اندام کشورمان تاکنون مدال‌هاي زيادي را در ميدانهاي آسيايي و جهاني براي کشورمان به ارمغان آورده اند، اما پوشش خبري و تصويري اين افتخار آفريني‌ها در رسانه‌هاي کشورمان بسيار اندک بوده است.
وي اضافه کرد: در صورتي که حمايت رسانه‌ها و مسوولان از ورزشکاران اين رشته بيشتر شود، شاهد افتخار آفريني‌هاي بيش از پيش پرورش اندام در رقابت‌هاي مختلف خواهيم بود.
رهنماييان 30 سال سن دارد و از 13 سال پيش فعاليت در رشته پرورش اندام را آغاز کرده است.
پرورش اندام يکي از کميته‌هاي زير مجموعه فدراسيون بدنسازي و پرورش اندام است و بيش از شش هزار و 500 ورزشکار در شهرستان کرج در اين رشته فعاليت دارند.

!! نوشته شده توسط سعید صادقی مقدم | 14:3 | یکشنبه سوم مرداد ۱۳۸۹ •

RSS